Header

Echonieuws 2 maart

2 maart 2009

Uitslagen zaterdag 28 februari
Dames
Hovoc DS 6 - VC Athos '70 DS 3 3-2
Heren
Hovoc HS 1 - Summa Peelpush HS 1 0-4
Hovoc HS 4 - Asterix HS 1 2-3

Competitie zaterdag 7 maart
Dames
16:15u Active Rooy DS 1 - Hovoc DS 1
18:30u HVC DS 1 - Hovoc DS 2
17:00u Hovoc DS 3 - TSL Activia DS 3, Scheidsrechter: Janine Wethly, Teller: Fieke Hendriks
15:00u Hovoc DS 4 - Avoc (America) DS 2, Scheidsrechter: Roger Hoeymakers, Teller: Reinier Meesters
16:00u VC Meterik DS 3 - Hovoc DS 5
17:00u Hovoc DS 6 - Olsredlem DS 2, Scheidsrechter: Mark Jacobs, Teller: Leontien Janssen
15:00u NVC DS 2 - Hovoc DS 7
18:00u Accretos DS 3 - Hovoc DS 8
Heren
19:00u Hovoc HS 1 - Energo/FS HS1, Teller: Ans van de Pasch / Petra Siep
17:00u Hovoc HS 2 - Energo/FS HS 2, Teller: Geert Bouten
17:00u Accretos HS 1 - Hovoc HS 3
19:00u Hovoc HS 4 - Avance HS 3, Scheidsrechter: Stefan Bouten, Teller: Pieter Weijs
17:00u VC Athos '70 HS 3 - Hovoc HS 5
Meisjes A
15:15u ADC MA 1 - Hovoc MA 1
Meisjes B
15:00u Hovoc MB 1 - VC Athos '70 MB 1, Scheidsrechter: Kjell Emonts, Teller: Rob Lammers
12:45u Active Rooy MB 2 - Hovoc MB 2
13:00u Hovoc MB 3 - Grashoek MB 2, Scheidsrechter: Malou Theeuwen, Teller: Kris Wijnands
Jongens B
15:00u Hovoc JB 1 - Hovoc JB 2, Scheidsrechter: Joop Förster, Teller: Michiel Janssen

Beker zondag 8 maart
Kwartfinale in Reusel
Jongens B1
14:45u Pegasus - Hovoc
17:15u Odi - Hovoc
Vertrek om 12:45u vanuit Dendron Sporthal. Vervoer: Gijs en Stef.
Scheidsrechter: René Verhaegh

Verslag Heren 2
Neem eens een kijkje op onze vernieuwde website www.cock-a-too.com en doe mee met onze prijsvraag!

JEUGDNIEUWS
Competitie zaterdag 7 maart
Meisjes C
17:30u Avance MC 1 - Hovoc MC 1
13:00u Brovoc MC2 - Hovoc MC3
Jongens C
13:30u VC Athos '70 JC 1 - Were-Di JC 1

Minicompetitie zondag 8 maart
Niveau 4
10:45u Hovoc N4 8, Velden (De Visgraaf)
10:00u Hovoc N4 9, Venlo (Sporthal Hagerhof)
10:30u Hovoc N410, Arcen (De Gaerstkamp)
10:15u Hovoc N411, Velden (De Visgraaf)
10:00u Hovoc N412, Venlo (Sporthal Hagerhof)
Niveau 5
13:00u Hovoc N5 3, Meterik (Gymzaal)
14:00u Hovoc N5 5, Melderslo (MFC Melderslo)
10:30u Hovoc N5 6, Arcen (De Gaerstkamp)
15:00u Hovoc N5 7, America (Gymzaal)
Niveau 6
12:00u Hovoc N6 1, Broekhuizenvorst (Gymzaal)
10:45u Hovoc N6 2, Venray (De Wetteling)

DAMES RECREANTEN
Competitie donderdag 12 maart

VC Pansign 2 - Hovoc 1
Competitie vrijdag 13 maart
BVC Holyocke 2 - Hovoc 2

Terug naar het nieuwsoverzicht