Header

Hovoc nieuws 1 april

1 april 2013

2012 Volleybalvereniging Hovoc Horst (40)

Uitslagen dinsdag 26 maart
Jongens B

VC Polaris JB 1 - Hovoc JB 1 1-3

Uitslagen zaterdag 30 maart
Jongens B

Hovoc JB 2 - Fit & Fysio/VC Limac JB 1 1-3

Competitie zaterdag 6 april
Dames

17:00 uur Fit & Fysio/VC Limac DS 1 - Hovoc DS 1
17:00 uur Hovoc DS 2 - Civitas DS 1, Scheidsrechter: Remko Sieben, Teller: Evert Leijssen
17:00 uur Hovoc DS 3 - Tupos DS 1, Scheidsrechter: Rob Derix, Teller: Ralf Hoeijmakers
16:00 uur Olsredlem DS 3 - Hovoc DS 4
15:00 uur MVC '64 DS 4 - Hovoc DS 5
Heren
19:00 uur Hovoc HS 1 - Hajraa HS 3, Scheidsrechter: Extern, Teller: Myrthe Manders, Suzanne Vissers, Scorebord: Guus Bouten, Maurice Bruggers
15:30 uur Avance HS 2 - Hovoc HS 2
19:00 uur Hovoc HS 3 - VC Olympia HS 1, Scheidsrechter: Joo Hoebers, Teller: Els Cuppen
17:00 uur Hovoc HS 4 - NVC HS 2, Coach: René Verhaegh, Scheidsrechter: Mark Jakobs, Teller: Luke Martens
Meisjes B
12:30 uur Shock '82 MB 1 - Hovoc MB 1
15:00 uur Livoc Liessel MB 3 - Hovoc MB 2
Jongens B
15:00 uur Hovoc JB 1 - Hovoc JB 2, Scheidsrechter: Sven Roefs, Teller: Vera van de Pasch
13:00 uur Hovoc JB 3 - VVC Best JB 1, Scheidsrechter: Nard Joosten, Teller: Marieke Janssen

JEUGDNIEUWS
Scheidsrechters en tellers voor zondag 7 april

De volgende scheidsrechters tellers worden op zondag 7 april verwacht voor het fluiten of tellen voor de CMV Jeugd niveau 4, 5, 6: Anke Hoeymakers, Pleun Philipsen, Demi Reijnders, Danielle Peeters, Laura Oomen.
Zorg dat je een half uur voor aanvang aanwezig bent. De eerste wedstrijd is om 10:00 uur.

Jeugd competitie zaterdag 6 april
Meisjes C

12:30 uur Shock '82 MC 1 - Hovoc MC 1
10:30 uur ActiveRooy MC 2 - Hovoc MC 2
13:00 uur Achilles MC 2 - Hovoc MC 3
13:15 uur Livoc Liessel MC 1 - Hovoc MC 4
Jongens C
15:00 uur Hovoc JC 1 - VC Olympia JC 1, Scheidsrechter: Roy Dorssers, Teller: Myrthe Cortenbach

CMV competitie zondag 7 april
Niveau 4

12:30 uur Hovoc N4 1, De Kazing, Baarlo Lb
10:30 uur Hovoc N4 2, De Smeltkroes, Liessel
10:00 uur Hovoc N4 3, Dendron Sporthal, Horst
10:00 uur Hovoc N4 4, Dendron Sporthal, Horst
10:30 uur Hovoc N4 5, Dendron Sporthal, Horst
09:30 uur Hovoc N4 6, Sportzaal BMV La Rochelle, Roggel
10:30 uur Hovoc N4 7, Dendron Sporthal, Horst
Niveau 5
10:30 uur Hovoc N5 1, In de Bandert, Echt
15:00 uur Hovoc N5 2, Gymzaal St. Jansstraat, Meterik
10:45 uur Hovoc N5 3, Piushof, Panningen
12:00 uur Hovoc N5 4, De Gaerstkamp, Arcen
10:30 uur Hovoc N5 5, De Gaerstkamp, Arcen
10:00 uur Hovoc N5 7, Dendron Sporthal, Horst
Niveau 6
10:00 uur Hovoc N6 2, Dendron Sporthal, Horst
10:30 uur Hovoc N6 3, De Smeltkroes, Liessel

DAMES RECREANTEN
Competitie woensdag 3 april

20:00 uur Hovoc DR 1 - Civitas DR 2, Scheidsrechter: Niek Lamers
20:00 uur Hovoc DR 2 - VC Kessel DR 1, Scheidsrechter: Bram Joosten
21:45 uur Hovoc DR 3 - NVC DR 1, Scheidsrechter: Jan van de Pasch

 

Terug naar het nieuwsoverzicht