Header

Hovoc nieuws 10 februari

10 februari 2014

2012 Volleybalvereniging Hovoc Horst (21)

Uitslagen zaterdag 8 februari
Dames

Hovoc DS 3 - Argos DS 2 3-2
Heren
VC Meterik HS 3 - Hovoc HS 4 3-1
Meisjes B
Hovoc MB 3 - Livoc Liessel MB 2 2-3

Competitie zaterdag 15 februari
Dames

19:00 uur Hovoc DS 1 - Jokers VC DS 1, Scheidsrechter: Extern, Teller: Myrthe Manders, Ilse Willems
17:00 uur Hovoc DS 2 - Achilles DS 2, Scheidsrechter: Krista Kersten, Teller: Femi Hesen
17:00 uur Hovoc DS 3 - Set Up DS 2, Scheidsrechter: Myrna Joosten, Teller: Jessie Hermkens
19:00 uur Hovoc DS 4 - VC Meterik DS 3, Scheidsrechter: Els de Hoog, Teller: Marieke Kurver
Heren
18:00 uur VC Heerlen HS 1 - Hovoc HS 1
17:00 uur VC Maasdal HS 2 - Hovoc HS 2
19:30 uur Flamingo's'56 HS 4 - Hovoc HS 3
Meisjes B
15:00 uur Hovoc MB 1 - Voleco MB 1, Scheidsrechter: Marieke Aerts, Teller: Sacha Pijnenburg
15:00 uur Hovoc MB 2 - Avoc (America) MB 1, Scheidsrechter: Myrthe Cortenbach , Teller: Lotte Peeters
17:00 uur Hovoc MB 3 - Avance MB 1, Scheidsrechter: Debbie van de Pasch, Teller: Floor Inghels
Jongens B
15:00 uur Accretos JB 1 - Hovoc JB 1
15:15 uur ADC JB 1 - Hovoc JB 2

JEUGDNIEUWS
Scheidsrechters en tellers voor zondag 16 februari

De volgende scheidsrechters worden op zondag 16 februari verwacht voor het fluiten voor de CMV Jeugd niveau 1, 2, 3: Nina Schatorie, Pleuni Smits, Giel Neerven, Aron Deijnen, Tamara Sterren, Lieke Megen, Tess Rens, Fleur van Velzen, Jelke Joosten.
Zorg dat je een half uur voor aanvang aanwezig bent. De eerste wedstrijden zijn om 10:00 uur.

Jeugd competitie zaterdag 15 februari
Meisjes C

13:00 uur Hovoc MC 2 - VC Meterik MC 1, Scheidsrechter: Vera van de Pasch, Teller: Kim Alaerds
13:00 uur Hovoc MC 3 - HORNERHOF/HHC MC 2, Scheidsrechter: Elke van Wegberg, Teller: Hilke Hermans
15:00 uur Hovoc MC 4 - SV Aspargos MC 1, Scheidsrechter: Fieke Hendriks, Teller: Femke Pouwels
Jongens C
16:30 uur S'62 JC 1 - Hovoc JC 2

CMV competitie zondag 16 februari
Niveau 1

10:00 uur Hovoc N1.1, Dendron, Horst
Niveau 2
10:00 uur Hovoc N2.1, Dendron, Horst
10:00 uur Hovoc N2.2, Dendron, Horst
Niveau 3
11:30 uur Hovoc N3.1, Dendron, Horst
11:45 uur Hovoc N3.2, Dendron, Horst
11:45 uur Hovoc N3.3, Dendron, Horst
Niveau 4
09:30 uur Hovoc N4 1, De Smeltkroes, Liessel
10:30 uur Hovoc N4 2, De Kruisweide, Sevenum
Niveau 5
10:00 uur Hovoc N5 1, De Zevensprong, Maashees
10:15 uur Hovoc N5 2, Piushof, Panningen
13:30 uur Hovoc N5 3, Achter de Haof, Kessel Lb
11:30 uur Hovoc N5 4, De Gaerstkamp, Arcen
12:00 uur Hovoc N5 6, De Gaerstkamp, Arcen
11:00 uur Hovoc N5 7, Sport- en squashcentrum, Nederweert
Niveau 6
11:00 uur Hovoc N6 1, Sporthal 't Brugeind, Meerlo
11:00 uur Hovoc N6 2, Sport- en squashcentrum, Nederweert
12:30 uur Hovoc N6 3, De Kazing, Baarlo Lb
13:30 uur Hovoc N6 4, De Gaerstkamp, Arcen

DAMES RECREANTEN
Competitie dinsdag 11 februari

21:00 uur Sportivo DR 1 - Hovoc DR 3

Terug naar het nieuwsoverzicht