Header

Hovoc nieuws 27 februari

27 februari 2012

Hovoc Jongens B op Sportgala Horst
Hovoc Jongens B is een van de genomineerden (categorie sportploeg) voor het Sportgala Horst aan de Maas, dat op vrijdagavond 2 maart om 20:00 uur plaatsvindt in 't Gasthoes.
Kaarten zijn online te bestellen en zijn gratis. Voor meer informatie zie: http://www.hovoc.nl/special-reports/hovoc-jongens-b-op-sportgala-horst/s/13216

Competitie zaterdag 3 maart
Dames
19:00 uur Mikro-Electro Roosendaal DS 1 - Hovoc DS 1
17:00 uur Revoc/VCB DS 1 - Hovoc DS 2
15:30 uur Civitas DS 1 - Hovoc DS 3
16:00 uur Accretos DS 1 - Hovoc DS 4
16:00 uur SV Aspargos DS 2 - Hovoc DS 5
18:00 uur SV Aspargos DS 3 - Hovoc DS 6
Heren
19:00 uur Hovoc HS 1 - Fit & Fysio/VC Limac HS 1, Scheidsrechter: Extern, Teller: Rachel Verwiel en Myrthe Manders
19:00 uur Hovoc HS 2 - VC Polaris HS 2, Scheidsrechter: Extern, Teller: Emiel Joosten
19:00 uur Hovoc HS 3 - Civitas HS 4, Scheidsrechter: Suus Hesen, Teller: Bjorn Coenders
17:00 uur Hovoc HS 4 - SOMAS/Activia HS 2, Scheidsrechter: Rogér Hoeymakers, Teller: René Heuijerjans
17:00 uur Hovoc HS 5 - HORNERHOF/HHC HS 3, Scheidsrechter: Robin van Rijswijck, Teller: Niek Lamers
15:00 uur Hovoc HS 6 - NVC HS 2, Scheidsrechter: Mark Jacobs, Teller: Sander van Rhee
Meisjes B
16:30 uur VC Unitas MB 1 - Hovoc MB 1

JEUGDNIEUWS
Scheidsrechters zondag 4 maart
De volgende scheidsrechters worden op zondag 4 maart verwacht voor het fluiten voor de CMV Jeugd niveau 1, 2, 3: Cato Camps, Kiki Bercken, Ili Driessen, Daphne Peeters, Pleun Philipsen, Loes Peters en Fieke Geurts.
Zorg dat je een half uur voor aanvang aanwezig bent. De eerste wedstrijd is om 10:00 uur.
De volgende scheidsrechters en tellers worden verwacht voor het fluiten voor de CMV Jeugd niveau 4, 5, 6: Carli Vermeeren, Yvonne Hesen, Esther Rooijen, Ellen Rensch en Jigaye Kurver.
Zorg dat je 20 min. voor aanvang aanwezig bent. De eerste wedstrijd is om 10:00 uur.
Als je niet kunt dan zelf voor vervanging zorgen.

Jeugd competitie zaterdag 3 maart
Meisjes C
14:00 uur SOMAS/Activia MC 1 - Hovoc MC 1
09:30 uur VC Polaris MC 2 - Hovoc MC 2
10:30 uur VC Montagnards MC 1 - Hovoc MC 3
Jongens C
13:00 uur Hovoc JC 2 - Were-Di JC 1, Scheidsrechter: Bram Joosten, Teller: Sjoerd Minten

CMV competitie zondag 4 maart
Niveau 4
10:00 uur Hovoc N4 1, Dendron Sporthal Horst
10:30 uur Hovoc N4 2, De Gaerstkamp Arcen
10:00 uur Hovoc N4 3, Dendron Sporthal Horst
10:00 uur Hovoc N4 4, D`n Adelaer Maasbree
10:00 uur Hovoc N4 5, Hoogveld Liessel
10:00 uur Hovoc N4 6, Gymzaal Dorpsstraat Neerkant
Niveau 5
10:00 uur Hovoc N5 1, Aan de bron Weert
10:00 uur Hovoc N5 2, D`n Adelaer Maasbree
10:00 uur Hovoc N5 3, Dendron Sporthal Horst
09:30 uur Hovoc N5 4, `t Haeren Grubbenvorst
13:00 uur Hovoc N5 6, Gemeenschapshuis De Sprunk Koningslust
Niveau 6
11:30 uur Hovoc N6 1, Dendron Sporthal Horst
12:30 uur Hovoc N6 2, De Gaerstkamp Arcen

DAMES RECREANTEN
Competitie woensdag 29 februari
19:15 uur Civitas DR 1 - Hovoc DR 1
20:00 uur Hovoc DR 3 - Sv Phoenix DR 2, Scheidsrechter: Niels Hendrix
21:35 uur Hovoc DR 2 - VC Kessel DR 1, Scheidsrechter: Remi Keijsers

Terug naar het nieuwsoverzicht