Gezocht: barmedewerker zaterdagavond

27 juni 2020

De kantine van Hovoc is iedere zaterdag geopend en dat willen we ook graag zo houden! Het geeft een gezellig en goed clubgevoel, maar om dit mogelijk te maken hebben we barmedewerkers nodig.

Voor komend seizoen, dat start in september 2020 en duurt tot en met april 2021 zijn we op zoek naar uitbreiding van het team. Door barmedewerker te zijn, leer je de club (nog) beter kennen, je hebt een gezellig contact met spelers, trainers, ouders en supporters van onze club en je bent zéér waardevol voor Hovoc, dus... gewoon doen!

Wil jij ons team komen versterken, door wekelijks op zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur of van 16.00 tot 22.30 uur achter de bar te komen werken? Meld je dan aan!

Deze tijdsindeling is bespreekbaar. De minimum leeftijd is 18 jaar. Je mag hier een vrijwilligersvergoeding voor declareren. Ervaring in de horeca is geen vereiste en je hoeft niet te kunnen volleyballen.

Voor meer informatie en/of aanmelding: shb@hovoc.nl