Hovoc nieuws 25 november

25 november 2013

Presentatie enquête-uitkomsten, woensdag 27 november
Ongeveer een jaar geleden werd aan de Hovocleden gevraagd een enquête over het wel en wee, hoe men dacht over, wat men vond van en wat men zou willen met onze club in te vullen.
Door 45% van onze leden werd daar toentertijd gehoor aan gegeven.
Het bestuur heeft, om de anonimiteit van de enquête te waarborgen, daarna iemand, die buiten de vereniging stond maar deze wel goed kende, gevraagd deze gegevens verder uit te werken en daar conclusies aan te verbinden.
Lars Emonts heeft alle verkregen gegevens uitgewerkt in het rapport "Belevingsonderzoek o.b.v. enquêtes Seizoen 2012 – 2013".
Deze gegevens zijn intussen samen met Lars binnen het bestuur en ook met de TC’s besproken.
Uiteindelijk is het de bedoeling mede met de verkregen gegevens uit de enquête een beleidsplan te schrijven voor volleybalvereniging Hovoc.
Wij willen daarom iedereen uitnodigen de presentatie van de enquête-uitkomsten bij te wonen en wel op woensdag 27 november a.s. om 19.30 uur in onze kantine. Deze presentatie wordt verzorgd door Lars Emonts.

Dropping senioren, vrijdag 27 december
Het einde van 2013 komt in zicht, maar natuurlijk kunnen we ook dit jaar niet afsluiten zonder gedropt te worden! Al een tijdje zijn wij, de ontspanningscommissie, bezig om een leuke tocht uit te zetten en ook dit jaar is dat gelukt.
Wat hebben jullie nodig? Een gezellig team. Winterjassen, sjaals, mutsen en handschoenen. Glühwein/chocolademelk in de ene en een zaklamp in de andere hand. Heul veul goede zin!
Waar zorgen wij voor? Een heerlijke, dampende kop erwtensoep na afloop van de tocht.
De dropping zal dit jaar plaatsvinden op vrijdag 27 december. Rond 18.00 zal de eerste bus volgeladen worden met Hovocleden en vertrekken naar een (voor jullie) onbekende plek. De exacte vertrektijden zullen we later bekendmaken via e-mail en Hovoc.nl.
Opgeven kan tot en met zondag 8 december via dropping@hovoc.nl.Wij willen jullie vragen je per team op te geven. De kosten voor de dropping zijn 5 euro per persoon en dit kan betaald worden op de avond van de dropping.
Tot dan! Groeten,
De ontspanningscommissie

Uitslagen zaterdag 23 november
Heren

Hovoc HS 4 - SV Aspargos HS 2 2-3
Meisjes B
Hovoc MB 1 - Brovoc MB 1 2-3
Jongens B
Hovoc JB 1 - Accretos JB 1 4-0

Competitie zaterdag 30 november
Dames

19:00 uur Hovoc DS 1 - Achilles DS 1, Scheidsrechter: Extern, Teller: Ria Hoeijmakers, Christa vd Bekerom
17:30 uur Asterix DS 1 - Hovoc DS 3
17:00 uur MVC '64 DS 3 - Hovoc DS 4
Heren
18:45 uur Hajraa HS 3 - Hovoc HS 1
17:00 uur Hovoc HS 2 - Ledub HS 4, Scheidsrechter: Bernie van Hegelsom, Teller: Anouk Seuren
19:00 uur Hovoc HS 3 - VC Velden HS 1, Scheidsrechter: Stefan Bouten, Teller: Imke Clausen, Sherna Driessen
17:00 uur Hovoc HS 4 - Revoc/VCB HS 4, Scheidsrechter: Mirte Bosch, Teller: Lisanne Aarts, Tessa Alaerds
Meisjes B
17:00 uur Livoc Liessel MB 1 - Hovoc MB 1
15:00 uur Hovoc MB 2 - Unicum MB 1, Scheidsrechter: Lars Bouten, Teller: Maaike Pouwels, Mischa Coumans
14:45 uur Avoc (America) MB 1 - Hovoc MB 3
Jongens B
15:00 uur Hovoc JB 1 - Ledub JB 1, Scheidsrechter: Geert Bouten, Teller: Jigaye Kurvers, Joanna Mruszcziyk

JEUGDNIEUWS
Sinterklaas, zaterdag 30 november

Sinterklaas is weer in het land, samen met zijn zwarte pieten. Daarom organiseren wij op zaterdag 30 november een speciale volleybaltraining voor alle jongens en meisjes van het CMV volleybal N1, 2, 3, 4 en 5 en de jongens en meisjes van volleybal extra.
De jongens en meisjes van N4 en 5 en volleybal extra trainen van 09:00 tot 11:00 uur.
De jongens en meisjes van N1-2-3 trainen van 11:00 tot 12:00 uur.
En wie weet, misschien komen er wel zwarte pieten om mee te trainen...
Alvast veel plezier!

Dropping jeugd,zaterdag 28 december
Het einde van 2013 komt in zicht en dat betekent dat de dropping er weer aan zit te komen! Net als voorgaande jaren hebben we ook dit jaar ons best gedaan om een leuke en spannende tocht voor jullie uit te zetten. Dus leg de handschoenen, mutsen, sjaals, warme chocolademelk en zaklampen alvast aan de kant en laat je samen met je team droppen!
Dit jaar zal de tocht plaatsvinden op zaterdag 28 december. Aan het begin van de avond zullen de eerste teams vertrekken. Meer informatie over de exacte tijden zal bekend worden gemaakt via de e-mail en Hovoc.nl. Voor alle jeugd die mee wil doen, vragen wij een vergoeding van 2 euro, die betaald kan worden op de avond van de dropping.
Tot en met zondag 8 december kan iedereen zich opgeven. Wij willen jullie vragen dit per team te doen (en per team graag 2 begeleiders, die uiteraard gratis mee mogen). Mocht je team niet meedoen, maar wil jij wel graag meedoen? Laat dan weten bij welk ander team je graag mee zou willen lopen.
Opgeven kan enkel via dropping@hovoc.nl.
Tot dan! Groetjes,
De ontspanningscommissie

Jeugd competitie zaterdag 30 november
Meisjes C

15:00 uur Hovoc MC 1 - SV Aspargos MC 1, Scheidsrechter: Sven Roefs, Teller: Ron Rubie
13:00 uur Hovoc MC 2 - Oikos MC 1, Scheidsrechter: Mark Jacobs, Teller: Laura Oomen
16:30 uur Peelpush MC 1 - Hovoc MC 3
17:00 uur Civitas MC 2 - Hovoc MC 4
Jongens C
14:00 uur SV Ludentes JC 1 - Hovoc JC 2

DAMES RECREANTEN
Competitie donderdag 28 november

20:00 uur VC Athos DR 1 - Hovoc DR 2