Header

Hovoc nieuws 3 maart

3 maart 2014

2012 Volleybalvereniging Hovoc Horst (16)

Competitie zaterdag 8 maart
Dames

19:00 uur Hovoc DS 1 - VC Velden DS 2, Scheidsrechter: Extern, Teller: Eef Janssen, Yvonne Baltussen
17:00 uur Hovoc DS 2 - Set Up DS 1, Scheidsrechter: Fennie Wagemans, Teller: Ili Driessen
17:00 uur Hovoc DS 3 - AV Flash DS 1, Scheidsrechter: Henk Berkhout, Teller: Demi Theunissen
Heren
14:45 uur Flamingo's'56 HS 2 - Hovoc HS 1
19:00 uur Hovoc HS 2 - SV Ludentes HS 1, Scheidsrechter: Amy Houwen, Teller: Vera Jeurissen
17:00 uur VC Athos '70 HS 2 - Hovoc HS 3
17:00 uur Accretos HS 3 - Hovoc HS 4
Meisjes B
15:00 uur Hovoc MB 1 - King Software VCN MB 1, Scheidsrechter: Inge Versleijen, Teller: Tessa Alaerds
15:00 uur Hovoc MB 2 - VC Meterik MB 1, Scheidsrechter: Manon Joosten, Teller: Maartje Wismans, Lisanne Aarts
17:00 uur Hovoc MB 3 - VC Athos '70 MB 1, Scheidsrechter: Luuk Gooren, Teller: Manon Engels
Jongens B
16:00 uur SV Ludentes JB 1 - Hovoc JB 1
15:00 uur Accretos JB 1 - Hovoc JB 2

JEUGDNIEUWS
Scheidsrechters en tellers voor zondag 9 maart

De volgende scheidsrechters worden op zondag 9 maart verwacht voor het fluiten voor de CMV jeugd niveau 4, 5, 6: Anouk Seuren, Lotte Peeters, Demi Theunissen, Manon Engels, Demi Clausen, Femke Theunissen, Kim Alaerds, Cato Camps, Marieke Kurver, Evy Aerts, Ili Driessen, Anne Hermans.
Zorg dat je een half uur voor aanvang aanwezig bent. De eerste wedstrijden zijn om 10:00 uur.

Jeugd competitie zaterdag 8 maart
Meisjes C

13:00 uur Hovoc MC 1 - Accretos MC 1, Scheidsrechter: Loes van Issum, Teller: Laura Oomen
14:45 uur AV Flash MC 1 - Hovoc MC 2
13:00 uur Hovoc MC 3 - Accretos MC 2, Scheidsrechter: Marieke Janssen, Teller: Demi Clausen
15:00 uur Hovoc MC 4 - Avoc (America) MC 1, Scheidsrechter: Marieke Weijs, Teller: Kris Welles
Jongens C
13:00 uur Hovoc JC 1 - V.C. Hoogeloon JC 1, Scheidsrechter: Sam Jakobs, Teller: Anouk Seuren

CMV competitie zondag 9 maart
Niveau 1

10:00 uur Hovoc N1 1, Wetteling 2, Venray
Niveau 2
10:00 uur Hovoc N2 1, Wetteling 2, Venray
10:00 uur Hovoc N2 2, Wetteling 2, Venray
Niveau 3
10:00 uur Hovoc N3 1, Wetteling 2, Venray
Niveau 4
10:00 uur Hovoc N4 1, Dendron Sporthal, Horst
10:00 uur Hovoc N4 2, Dendron Sporthal, Horst
Niveau 5
10:00 uur Hovoc N5 1, Dendron Sporthal, Horst
10:00 uur Hovoc N5 2, Dendron Sporthal, Horst
11:30 uur Hovoc N5 3, De Kruisweide, Sevenum
10:00 uur Hovoc N5 4, Dendron Sporthal, Horst
09:30 uur Hovoc N5 5, Aan de bron, Weert
10:00 uur Hovoc N5 6, Dendron Sporthal, Horst
13:00 uur Hovoc N5 7, Gymzaal Begoniastraat, Ittervoort
Niveau 6
10:00 uur Hovoc N6 1, Dendron Sporthal, Horst
10:45 uur Hovoc N6 2, Piushof, Panningen
10:30 uur Hovoc N6 3, De Wetteling [2], Venray
10:30 uur Hovoc N6 4, De Kruisweide, Sevenum

DAMES RECREANTEN
Competitie vrijdag 7 maart

20:00 uur Accretos DR 1 - Hovoc DR 1
20:30 uur HVC DR 1 - Hovoc DR 2

Terug naar het nieuwsoverzicht