Hovoc zoekt voorzitter!

13 juni 2022

Hovoc zoekt nieuwe voorzitter!
Vanaf het aankomende seizoen 2022/2023 is Volleybalvereniging Hovoc uit Horst op zoek naar een nieuwe voorzitter. We zoeken een enthousiaste, gedreven en betrokken voorzitter, die het voortouw wil nemen in het bestuur van onze vereniging.

Bij volleybalvereniging Hovoc zijn in totaal zo’n 350 leden actief met hun sport bezig. Het beleven van plezier, volleyballen en opleiden staan centraal in het beleid. Zij vormen een absolute voorwaarde om uiteindelijk ook prestaties te kunnen neerzetten. Momenteel bestaat de seniorentak van de vereniging uit 4 heren- en 7 damesteams, die op zowel landelijk als recreatief niveau uitkomen. Komend seizoen spelen zowel ons eerste dames- als ons eerste herenteam 2e divisie!

Voor de komende jaren zijn de volgende punten voor ons als vereniging van belang:

  • Het stimuleren van aanwas van nieuwe jeugdleden;
  • Samenwerking met andere verenigingen in de buurt;
  • Het volledig benutten van de mogelijkheden van onze PR.

Samen met het bestuur, onze spelers en vrijwilligers zorg jij ervoor dat iedereen optimaal kan genieten van volleybal en gezelligheid bij onze club!

Geïnteresseerd? Neem contact op met secretariaat@hovoc.nl, dan gaan we graag met je in gesprek!