Header

Indeling jongens- en herenteams Hovoc 2019-2020

18 juni 2019

2012 Volleybalvereniging Hovoc Horst (36)

Hovoc Heren 1  ‘19-‘20

  •  Mark Cuppen
  •  Jorn Hermsen
  •  Rogér Hoeijmakers
  •  Niek Jans
  •  Teun Jenniskens
  •  Bart Neervoort
  •  Loek Soberjé
  •  Jorne Timmermans
  •  Tom Weijs
  •  Kris Welles

3e divisie
Thuiswedstrijden 19.30 uur
Trainingsdagen:
Di           20.30-22.30 uur
Vr           20.30-22.30 uur

Hovoc Heren 2  ‘19-‘20

  •  Guus Bouten
  •  Bob Claessen
  •  Mike Gooren
  •  Bram Joosten
  •  Damian Mruszczyk
  •  Guus vd Munckhof
  •  Stijn Slots
  •  Stef Wismans

1e klasse
Thuiswedstrijden 17.00 uur
Trainingsdagen:
Ma         20.30-22.30 uur             
Do          20.30-22.30 uur
Vr           20.30-22.30 uur

Hovoc Heren 3  ‘19-‘20

  •  Jan Bekkers
  •  Bram Cox
  •  Mark Jacobs
  •  Gijs Janssen
  •  Sander Janssen
  •  Wouter Janssen
  •  Reinier Meesters
  •  Jan vd Pasch
  •  Bart Soberjé

2e klasse
Thuiswedstrijden 17.00 uur
Trainingsdagen:
Ma        20.30-22.30 uur
Di/Wo   20.30/21.00-22.30 uur
Do        20.30-22.00 uur

Hovoc Heren 4  ‘19-‘20

  •  Geert Bouten
  •  Stefan Bouten
  •  Luc de Corte
  •  Rob Derix
  •  Gijs Driessen
  •  Ron Geurts
  •  Koen Gruntjens
  •  Niels Hendrix
  •  Remi Keijsers
  •  Robin van Rijswijck
  •  Bob Soberjé

2e klasse
Thuiswedstrijden 21.00u/21.30 u (di/wo)
Trainingsdag:
Di/Wo  20.30/21.00-22.30 uur

Hovoc Heren 5  ‘19-‘20

  •  Niek Bouten
  •  Maurice Bruggers
  •  Hiske Hilgenga
  •  Ivo Janssen
  •  Loek Smits
  •  René Madou
  •  René Verhaegh
  •  Nick Welles
  •  Job Willems

2e klasse
Thuiswedstrijden 19.30 uur
Trainingsdagen:
Ma          20.30-22.30 uur             
Di           19.00-20.30 uur             
Do          20.30-22.30 uur

Hovoc Heren 6  ‘19-‘20

  •  Roy Alaerds
  •  Jarno Cox
  •  Mike vd Hoef
  •  Ralf Hoeijmakers
  •  Ward Peeters
  •  Martin van Rooijen
  •  Ron Rubie
  •  Stan Vullings

3e klasse
Thuiswedstrijden 15.00 uur
Trainingsdagen:
Di           19.00-20.30 uur
Do          20.30-22.00 uur              

Hovoc Jongens B1 ‘19-‘20          

  •  José Hermans                              (H)
  •  Mark Hermans                             (H)
  •  Levy Koridon                               (H)
  •  Simon vd Ouweland                     (H)
  •  Dirk Schreurs                               (H)
  •  Ilse Willems                                 (H)
  •  Stef Willemse                               (H)

2e klasse
Thuiswedstrijden 15.00 uur        Horst
Trainingsdagen:
Ma         19.00-20.30 uur           Horst
Do/Vr    19.00-20.30 uur            Horst

Trivia Jongens B1 ‘19-‘20           

  •  Teun vd Bekerom                               (T)
  •  Daan vd Beuken                                 (T)
  •  Sven Bouten                                      (H)
  •  Jim Derix                                           (H)
  •  Anouk Driessen                                  (T)
  •  Roel Litjens                                        (T)
  •  Guus Tacken                                      (T)
  •  Meike Tacken                                     (T)

2e klasse
Thuiswedstrijden 13.00 uur        Meterik
Trainingsdagen:
Di           18.00-19.30 uur          Meterik
Do/Vr     19.00-20.30 uur           Hors

Terug naar het nieuwsoverzicht