Oproep barmedewerker in kantine bij volleybalclub Hovoc voor zaterdagavond

18 december 2017

De kantine van Hovoc is iedere zaterdagavond geopend. We willen dit ook zo houden! Het geeft een gezellig en goed clubgevoel. Maar om dit mogelijk te maken hebben we barmedewerkers nodig. Voor komend seizoen, dit start in januari 2018 en duurt t/m april 2018 zijn we op zoek naar uitbreiding van het team.

Door barmedewerker te zijn, leer je de club (nog) beter kennen, je hebt een gezellig contact met spelers, trainers, ouders en supporters van onze club en je bent zéér waardevol voor Hovoc dus… gewoon doen!

Wil jij ons team komen versterken, door wekelijks op zaterdag vanaf 19.00 tot 23.00 uur achter de bar te komen werken? Meld je aan (minimum leeftijd 18 jaar).

Je mag hier een vrijwilligersvergoeding voor declareren.

Aanmelding via e-mail: shb@hovoc.nl