Oproep barvrijwilliger voor zaterdagmiddag/-avond

28 juni 2016

Beste leden en ouders van jeugdleden,

De kantine van Hovoc is iedere trainingsavond en in het weekend geopend om even bij te komen, lekker na te kletsen of een hapje en drankje te nuttigen. We willen dit ook zo houden! Het geeft een gezellig en goed clubgevoel. Maar om dit mogelijk te maken, hebben we barvrijwilligers nodig. Voor komend seizoen 2016/2017 zijn we op zoek naar uitbreiding van het barvrijwilligersteam op zaterdag.

Door barvrijwilliger te zijn, leer je de club (nog) beter kennen, je hebt een gezellig contact met spelers, trainers, ouders en supporters van onze club en je bent zéér waardevol voor Hovoc, dus... gewoon doen!

Wil jij ons team komen versterken, door op zaterdag vanaf 16.00 tot 22.30 uur achter de bar te komen werken? Meld je aan (minimum leeftijd 18 jaar) via shb@hovoc.nl. Je mag hiervoor een vrijwilligersvergoeding voor declareren.